Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezinárodní výstava psů České Budějovice - 23. 4. 2011

18. 5. 2011

V sobotu 23. 4. 2011 jsme se vypravili do Českých Budějovic na Mezinárodní výstavu psů všech plemen. Byla to naše úplně nejvíc první výstava, a tak nemůžeme s ničím srovnávat. Čekání na posuzování bylo dlouhé a kluci to snášeli různě, Bertík jak se stalo jeho zvykem byl v pohodě a se stoickým klidem ležel a pospával. Ike, jak je také jeho zvykem neposeděl, pořád chtěl někde chodit, něco objevovat a s každým se seznamovat. Neunavilo ho ani několikeré venčení a spousta zážitků které pro něj byly nové. Až po několika desítkách minut začal být trochu ospalý, ale to už se blížila naše chvíle...

Nastoupili jsme do kruhu na posuzování. Posuzoval nás pan rozhodčí Iuza Beradze (GEO). Ani jeden jsme pořádně nevěděli co dělat a tak jsme tak nějak zmateně pobíhali po kruhu, kde jsme navíc ve své kategorii byli úplně sami, a atk jsme se ani nemohli řídit podle toho, co dělají ostatní.

Nakonec pan rozhodčí vyřkl hodnoceni: VELMI NADĚJNÝ

A zapsal Ikovi hodnocení: Dobrý pes, dobré úhlení, správná hlava, dobrá kondice.

 

Blahopřeji!

 

Pak už nezbývalo než odstěhovat všechny věci do auta, obejít prodejní stánky (a utratit v ních spoustu peněz ) a nechat oba pesany aby si zaplavali v místním jezírku (to byla pro Ika taky premiera, ale skočil tam bez zaváhání, jako by to byla běžná rutina). Potom už jsme zamávali výstavišti v ČB a vydali se na cestu k domovu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář